Hakkımızda

İnci Grup Enerji, 2022 yılında İnci Grup Şirketleri markası altında faaliyetlerine başlamıştır. İnci Grup Enerji küçük, orta ve büyük ölçekli çatılardan, farklı tipte arazilere kadar güneş enerji sistemleri kurulumu yapan uzman bir enerji şirketidir.

Teknik donanımı ile güneş ve rüzgar enerjisi santralleri için, fizibilite çalışması yaparak, mühendislik hizmetinin yanı sıra materyal ve ekipman tedarikinde bulunarak, sistem tasarımı ve uygulamaları, montaj ve devreye alma hizmetleri ile anahtar teslimi santral kurulumu yapmaktadır.

Yaşanabilir Bir Dünya İçin Gerekli Olan Yenilenebilir Enerji Teknolojilerini, Bireysel ve Kurumsal, İhtiyaç Duyulan Enerji İhtiyacını Kullanıcı Odaklı, Son Teknoloji ve Profesyonel Olarak Projelendirerek, Geleceğe Yeşil Adım Atmalarını Sağlamak Firmamızın Temel Taşıdır.

Güneş Panelleri

Güneş panelleri güneş enerjisini kullanabilmek için en verimli yollardan biridir. Paneller ile güneş enerjisi elektrik enerjisine dönüştürülür.

Kesintisiz Enerji

Üretilen elektriği depolayın, güneş veya rüzgarın olmadığı durumlarda depolanan enerjinizi hemen kullanın.

Yenilenebilir Enerji

Yenilenebilir enerji sayesinde elektrik enerjisini, doğamızdan sağlamanız mümkün. Sessiz ve verimli enerji çözümlerimizi keşfedin.

× Whatsapp Destek Hattı